POLARYZACJAPOLSKA MARKACZYŚCIMY MAGAZYN! PRZECENA DO -50%

ZWROTY/WYMIANA/GWARANCJA

ZWROTY/WYMIANA

Klient ma prawo odstąpić od transakcji poprzez 
odesłanie towaru wraz z formularzem zwrotu i dowodem zakupu w terminie 14 dni od otrzymania zakupionego towaru.

Prawo do zwrotu dotyczy wyłącznie towaru w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania, nieuszkodzonego, w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu.

Zwrot kwoty należnej Klientowi następuje maksymalnie w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki na rachunek bankowy wskazany w formularzu (zazwyczaj zwrot dokonywany jest w następnym dniu roboczym od dnia otrzymania towaru).

WAŻNE Proszę o poinformowanie nas o swojej decyzji poprzez wysyłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres: zwroty@sunholic.pl

Preferowana metoda zwrotu: odesłanie do Paczkomatu WAW71A, Warszawa, ul. Grochowska 249/251

Mail: zwroty@sunholic.pl , Tel: 577-895-700

W innym przypadku produkt proszę odesłać na adres:

SUNHOLIC
ul. Terespolska 4/188
03-813 Warszawa                                                                                                                                            

Tel: 577-895-700

 POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

W przypadku chęci WYMIANY okularów - prosimy o dokonanie procedury zwrotu oraz złożenie nowego zamówienia.

GWARANCJA/REKLAMACJA

JAKA JEST WASZA POLITYKA GWARANCYJNA/REKLAMACYJNA?

 • Dajemy 12 miesięczną gwarancję na wady produkcyjne okularów.
 • Gwarancja nie obejmuje ogólnego zużycia powstałego z codziennego użytkowania okularów, ich rażącego zaniedbania, uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania okularów lub niezgodnie z ich przeznaczeniem. Wszystkie pytania dotyczące naszej polityki gwarancyjnej proszę kierować na adres mailowy sklep@sunholic.pl.

ZASADY PRAWIDŁOWEGO UŻYTKOWANIA OKULARÓW

 • Okulary należy przechowywać w pokrowcu dołączonym do zakupionego towaru.
 • Do czyszczenia okularów należy używać dołączonej do zakupionego towaru specjalnie przeznaczonej do tego ściereczki z mikrofibry.
 • Jeżeli soczewki są pokryte dodatkową powłoką REVO (warstwą lustrzaną) należy pamiętać, że jest ona wyjątkowo podatna na zarysowania oraz ścieranie i należy obchodzić się z nią szczególnie delikatnie i ostrożnie. 
 • Okulary z powłoką REVO nie służą również do kąpieli w zbiornikach wodnych. Obecność wody (szczególnie słonej oraz chlorowanej) ma szkodliwy wpływ na niektóre elementy okularów a zwłaszcza soczewkę pokrytą powłoką REVO. Po odparowaniu wody chlor oraz sól pozostają na powierzchni soczewki krystalizują się w mikrozarysowania oraz niszą powłokę lustrzaną. Mogą również uszkadzać metalowe elementy okularów.
 • Powłoka lustrzana REVO nie jest również odporna na działania piasku. Drobne ziarenka oraz żwir dostają się w różne zakamarki oprawek. Podczas czyszczenia okularów mogą się uwolnić i dostać pod ściereczkę. Wówczas można uszkodzić powłokę lustrzaną. 
 • Soczewki okularów mogą być wrażliwe na działanie bardzo wysokich temperatur (powyżej 50 st). Ich pozostawienie w bardzo nagrzanym miejscu (np. aucie) może spowodować ich deformację lub łuszczenie warstwy lustrzanej.
 • Uszkodzenia, zarysowania i przetarcia warstw lustrzanych wynikające z niewłaściwego użytkowania okularów nie podlegają reklamacji.
 • Ingerencja mechaniczna w kształt okularów jak ich rozszerzanie lub wyginanie nie podlega reklamacji.
 • Okulary należy używać w celu ochrony oczu przed słońcem i wiatrem, nie zostały zaprojektowane jako opaska do włosów, ochrona przeciw płomieniom nie są też okularami ochronnymi.
 • Okulary nie nadają się do bezpośredniego obserwowania słońca ani do ochrony wzroku przed sztucznym światłem np. w solarium.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl